Bodócs Dóra Luca beszámolója Erasmus félévéről - ELTE Alumni Alapítvány támogatással!

2023.08.23

Az ELTE Alumni Ösztöndíj pályázat 2016 óta, félévente, egyre növekvő volumenben kerül kiírásra az ELTE Alumni Központ, a volt hallgatók és az ELTE Alumni Alapítvány közreműködésével. Célja a tehetséges, rászoruló hallgatók Erasmus-ösztöndíjának kiegészítése. Bodócs Dóra Luca, pszichológia mesterszakos hallgató az elnyert összeget groningeni (University of Groningen) kiutazásához használta fel 2023 tavaszán. Alábbiakban az ő beszámolóját hallhatják.

Köszönetét az ELTE Alumni Ösztöndíjért 6:05-től fejezi ki.

Támogatott tehetségek

Aktuális pályázati kiírás

Így járulhat hozzá az ELTE Alumni Ösztöndíj jövőbeli kiírásához

Alumni Ösztöndíjas

Horváth Katrin beszámolója Erasmus félévéről - ELTE Alumni Alapítvány támogatással!

Alumni Ösztöndíjas

Pesthy Zsuzsanna Viktória beszámolója Erasmus félévéről - ELTE Alumni Alapítvány támogatással!

26 március

Alumni Ösztöndíjas

Oláh Tamara beszámolója Erasmus félévéről - ELTE Alumni Alapítvány támogatással!

20 március