Segítse a jövő ELTE Sikereit: rendelkezzen adója 1 százalékáról!

2023.02.24

Sok kicsi sokat tesz, pláne ha nem is olyan kicsit! Tudja, hogy mennyit ér adója 1%-a? Átlagosan 4000 forintot jelent, melynek felajánlásával könnyedén hozzájárulhat az ELTE Alumni Alapítvány (adószáma: 18133442-1-41) törekvéseinek sikeréhez, elsősorban a jövő ELTE Sikereinek, Egyetemünk tehetségeinek támogatásához.

Nem boldogul vele? Segédlet adó 1% felajánlási űrlap előállításához és nyomtatásához

Az ELTE Alumni Alapítvány rendszeresen támogatja az Egyetem tehetséges, rászoruló hallgatóit tanulmányaik folytatásában, világlátásuk szélesítésében. 2022-ben tizenhárom hallgató adott be érvényes pályázatot és támogathattuk mobilitásuk költségeit az Alapítvány révén – ősztől fejenként immár 175 ezer forintos összeggel – hála volt hallgatóinknak. Idén az első, tavaszi pályázatot már 10 fő részére írhattuk ki.

Mindez nem jöhetett volna létre alumnusaink jószívű adományai, az Alumni Jótékonysági Kampányok (Egyetemi címeres pólókampányÉvzáró kampány, a most futó Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány) és az éves SZJA 1% felajánlások nélkül. Segítsen, hogy továbbra is folytathassuk!

Kérjük, gondoljon az ELTE tehetségeire és döntsön adója 1%-ának felajánlásáról!

Az ELTE Alumni Alapítvány adószáma: 18133442-1-41

Köszönjük, hogy támogatásával segíti törekvéseinket!

ELTE Alumni Alapítvány

Adó 1%

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február