Egyetemi címeres pólókampány 2022 - Köszönjük!

2022.11.21

Sikerrel zárult Egyetemi címeres támogatói pólókampányunk! Köszönjük a szíves közreműködést több mint 50 alumnusunknak. Segítségükkel az Egyetemünk tehetséges rászoruló hallgatóit támogató ELTE Alumni Ösztöndíj alapja ismét növekedhetett - így biztosítva a jövőbeli kiírásokat.

A 2022. augusztusában meghirdetett kampányban ELTE emblémás sötétkék galléros pólóval ajándékoztuk meg támogatóinkat. Nyolc kar alumnusa élt a lehetőséggel, de a legtöbb adomány a TTK-ról érkezett, ezt szorosan követte a BTK.

A résztvevők között ajándékcsomagokat is sorsoltunk.

Szigeti-Farkas Ágnes (BTK '04), Csöngei Ildikó (TáTK '99) és Zsámboki Bettina (TTK '19) a három szerencsés, ők a pólójuk mellett emblémás ajándéktárgyakat is találnak csomagjukban. Gratulálunk!

Jelen kampány keretében 403.839 Ft adomány érkezett be az ELTE Alumni Alapítványhoz, mely összeg közel három tehetséges, rászoruló hallgató ELTE Alumni Ösztöndíj támogatását teszi lehetővé.

A hallgatók nevében is köszönjük a közreműködést, támogatást!

Legközelebb a nyári diplomaosztók után indítjuk Egyetemi címeres támogatói pólókampányunkat, illetve figyelje híradásainkat, mert a téli diplomaosztókat követően Egyetemi címeres vászontáska- és kitűzőkampányt tervezünk!

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert 2024

ELTE Sikerek: Erdei Anna