ELTE Alumni Alapítvány hallgatói mobilitás pályázat 2023/2024 I. félév

2023.02.01

Újra ELTE Alumni Ösztöndíj pályázat! Kipróbálnád milyen lehet más országban tanulni, de jól jönne egy kis támogatás? Az ELTE Diplomások köre és az ELTE Alumni Alapítvány segít! Célunk az ösztöndíjjal - melynek összege 2022 ősze óta már fejenként 175.000 Ft - a tehetséges, rászoruló hallgatóink támogatása világlátásukban, külföldi tanulmányaikban.

Az ELTE Alumni Központ az ELTE Diplomások köre és az ELTE Alumni Alapítvány bevonásával a 2023/2024-es tanév I. félévére újabb pályázatot írt ki tehetséges, rászoruló hallgatók Erasmus ösztöndíjának kiegészítésére.

A támogatásra az egyetemen MA/MSc, vagy doktori hallgatók pályázhatnak, továbbá azok az alapszakos (BA/BSc), vagy osztatlan képzésben résztvevő hallgatók, akik legalább egy lezárt aktív félévvel rendelkeznek, államilag támogatott képzésen, jó vagy kiváló tanulmányi átlaggal, mindemellett szociális támogatásban részesülnek. A támogatást elnyert hallgatók vállalják, hogy részt vesznek a hallgatói mobilitási program (Erasmus+) és az ELTE Alumni Program népszerűsítésében is.

Pályázati határidő: 2023. május 15.

Pályázati kiírás     Pályázati űrlap     Pályázati check-list

Korábbi támogatottak beszámolói

Összesítés az eleddig támogatott hallgatókról

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február