SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

2024.03.01

Tudja, hogy mennyit ér adója 1%-a? Átlagosan kb. 6000 forintot jelent, melynek 2024. május 21-éig történő felajánlásával könnyedén hozzájárulhat az ELTE Alumni Alapítvány (adószáma: 18133442-1-41) törekvéseinek sikeréhez, elsősorban a jövő ELTE Sikereinek, Egyetemünk tehetségeinek támogatásához.

Nem boldogul vele? Segédlet adó 1% felajánlásához

ELTE Alumni Ösztöndíjasaink: Illés Dorottya Lilla (Universitá degli Studi di Firenze), Gáspár Noémi Judit (University of Groningen) és Balogh Adél (Universitá degli Studi di Gagliari)

Az ELTE Alumni Alapítvány rendszeresen támogatja az Egyetem tehetséges, rászoruló hallgatóit tanulmányaik folytatásában, világlátásuk szélesítésében. Eleddig már több mint 50 főt támogathattunk! 2023-ban tizenöt hallgató adott be érvényes pályázatot és egészíthettük ki mobilitásuk költségeit az Alapítvány révén – fejenként 175 ezer forintos összeggel – hála volt hallgatóinknak. Idén az első, tavaszi pályázatot 10 fő részére írhattuk ki.

Mindez nem jöhetett volna létre az ELTE Diplomások jószívű adományai, az Alumni Jótékonysági Kampányok (Egyetemi címeres pólókampány, Évzáró kampány, a most futó Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány) és az éves SZJA 1% felajánlások nélkül. Segítsen, hogy továbbra is folytathassuk!

Kérjük, gondoljon az ELTE tehetségeire és döntsön adója 1%-ának felajánlásáról!

Az ELTE Alumni Alapítvány adószáma: 18133442-1-41

SZJA 1%-áról legkésőbb 2024. május 21-éig rendelkezhet.

Köszönjük, hogy támogatásával segíti törekvéseinket!

ELTE Alumni Alapítvány

Adó 1%

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február

Doktori képzések - karokon át! 2024