Év végi kampány: köszönet és nyertesek

2024.01.29

Ismét díjaztuk a jóságot! Év végi jótékonysági kampányt hirdettünk 2023 novemberében. Az adományozók közül három szerencsést sorsoltunk, akik ajándékcsomagban részesülnek. Köszönjük a szívből jövő felajánlásokat a tehetséges rászoruló hallgatók nevében is minden jótevőnek, és gratulálunk a nyerteseknek!

Az Év végi jótékonysági kampány révén az ELTE Alumni Alapítvány számlájára egy tucat volt hallgatótól beérkező 169.000 Ft közel 1 fő tehetséges, rászoruló hallgató ELTE Alumni Ösztöndíját fedezi.

Az adományozók közül kisorsolt nyertesek: Balázs Béla (TTK '92), Thész Dóra (BTK '06) és Zoltán-Köchl Zsófia (BTK '05). Nyereményük 1-1 ELTE Alumni ajándékcsomag: hímzett egyetemi címeres sötétkék galléros póló, egyetemi címeres aranyszínű kitűző, ELTE Alumni feliratos notesz - mindez egyetemi címeres sötétkék vászontáskába helyezve.

Az ELTE Alumni Ösztöndíjas diákok nevében is köszönjük a támogatásokat!

Lesz helye még az adományoknak: egyrészt hamarosan újabb támogatói kampányt hirdetünk, másrészt 2024. május 21-ig az SZJA 1% felajánlásokat is örömmel fogadjuk!

Támogatott tehetségek

Akiknek hálásak vagyunk