Karácsonyi hangverseny

The registration deadline has expired.
Sorry, this content is not available in English

2022. december 17-én (szombaton) este 6 órától kerül megrendezésre az ELTE Bartók Béla Énekkar és Egyetemi Koncertzenekar karácsonyi hangversenye, amelyre minden alumnust szeretettel várnak. Volt hallgatóinknak az Alumni Kártya felmutatásával a jegy árából 500 Ft kedvezmény jár!

Az este folyamán Frisina, Corelli, Bach, Rheinberger és Morricone művei csendülnek fel. Vezényel Kovács László, Liszt-díjas kiváló művész, szólót énekel Schöck Atala, Liszt-díjas operaénekes.

Az egy részes, kb. 70 perc hosszúságú koncert helyszíne a Gazdagréti Szent Angyalok templom. Támogatói jegyek a helyszínen a koncert előtt válthatók 3.000 forintos áron - az ELTE Diplomásoknak 2500 forintos áron, HA magukkal viszik és felmutatják Alumni Kártyájukat.

További Alumni Kártya kedvezmények

364 views Visits
Hobby

Gazdagréti Szent Angyalok templom

Gazdagréti út 14. 1112 BUDAPEST

To read and add comments please sign in!

Suggested events

Fri.

Alumni Opera Evening - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

Sat.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert