Hogyan lehetek "én is" jókor jóhelyen? - Limpár Imre előadása

The registration deadline has expired.
Sorry, this content is not available in English

Hogyan lehetek "én is" jókor jóhelyen? - Érvényesülések pszichológiai szemmel című előadásával folytatja sorozatát Limpár Imre (PPK '08, '11), a Karrierközpont szervezésében.

Hányszor hallottuk már a révbe ért személyek szájából: "jókor voltam jó helyen". Ilyenkor vagy dühösek, vagy szomorúak, esetleg csalódottak leszünk: na jó, de akkor most én mégis mit csináljak? Itt vagyok a pályám elején, szeretném kikaparni a gesztenyét, és egy stabil párkapcsolatra is vágynék a boldogságot remélve, de akkor most mégis mit is kellene tennem? Van erre válasz?

Ennek a nagy kérdésnek eredünk a nyomába soron következő előadásunkon. Pszichológusi szemmel mik az érvényesülés titkos összetevői?

Meghívott előadónk sokaknak régi ismerős lehet ezen a színpadon. Limpár Imre tanácsadó szakpszichológus a rá jellemző gyakorlatorientáltságot és praktikus szemléletet ez alkalommal is egészen biztosan elhozza. Aki a hosszas elméleti fejtegetéseket szereti, kérjük, ne jöjjön el alkalmunkra, mert biztosan csalódni fog. :)

Időpont: 2023. március 28. (kedd) 17:00–18:30 óra

Helyszín: ELTE BTK B épület 172-es terem

Előadó: Limpár Imre tanácsadó szakpszichológus

Az előadás ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

373 views Visits
Lecture
Please log in to see or add a comment

Suggested events

Fri.

Alumni Opera Evening - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

Sat.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert