Alumni Kártya Kedvezmény - Nemzeti Táncszínház október

2019.10.02

A Nemzeti Táncszínház szeretettel invitálja az ELTE Alumni tagokat és hozzátartozóit a megrendezésre kerülő táncelőadásokra.

Jegyek igényelhetők
 a kiválasztott előadás napjának megjelölésével a jegy@tancszinhaz.hu e-mail címen. Megrendelését e-mailben véglegesítik.

Telefonos jegyrendelés:

Mobil: +36 30 815 3582

Fizetési lehetőségek: készpénz, bankkártya, Szép kártya (OTP, MKB, K&H), Kultúra Erzsébet-utalvány és Erzsébet-Plusz kártya (kultúra alszámla), Edenred Ajándékkártya és Edenred Kultúra és Sport kártya.

JEGYIRODÁK:

• Nemzeti Táncszínház Értékesítési Csoport

1122 Budapest Városmajor u.13. III. em.  (az iroda október 16-tól megszűnik!)

• ALLEE Bevásárlóközpont II. emelet Kultúra Szigete
  • Nemzeti Táncszínház (Millenáris Park)

Ki ne ismerné a szerelmet és ki ne ismerné Shakespeare szerelemről szóló drámáját, a Rómeó és Júliát? Örök érvényű gondolatok és emberi viszonyok, az érzelmek legszélesebb skálája jelenik meg a két ellenségeskedő veronai család gyermekei között szövődött szerelem történetében. A tragikus kimenetelű, a drámát vígjátéki elemekkel is színező tragédia az elmúlt ötszáz évben számtalan feldolgozást ért meg, balettszínpadon 1785-ben beszélték el először a tánc nyelvén. A tragédia egyik legnépszerűbb megzenésítése Prokofjev 1936-banszületett balettje.

Árkategória: 3600-4300 Ft -20%

Ebben az évben a Közép-Európa Táncszínház legújabb darabját, a CAFe Budapest és Nemzeti Táncszínház együttműködésében készülő double-bill (egy premier/két együttes bemutatkozása) előadást láthatjuk a fesztiválon. A két bemutató lazán, epizódszerűen kapcsolódik össze, egyik sem előzménye-folytatása a másiknak, ugyanakkor mégis sok szálon képesek párbeszédet kezdeményezni egymással.

Árkategória: 1800-2200 Ft -20%

Kedvezmények

Online jóga és aerobik Alumni kedvezménnyel!

07 január

Érettségi előkészítő Alumni Kártya kedvezménnyel

26 november

Kedvezmények