Ukrajnával folytatódik a Nemzetek estjei!

2024.03.04

Az ELTE Alumni Központ színes programokat, esetenként változóan történelmi, földrajzi, irodalmi, művészeti, utazási beszámolókat kínál a Nemzetek estjei kulturális sorozat keretében. Most Ukrajna következik - az Ukrán Filológiai Tanszék közreműködésével. A sorozat apropója, hogy Egyetemünkön - a világon a másodikként - több mint 70 nyelvet lehet tanulni!

Az esteken az ELTE nyelvi tanszékeinek vállalkozó munkatársai, valamint ELTE Diplomás szakértők, utazók mutatnak be egy-egy országot, annak turisztikai, kulturális érdekességeit. Az ismertetés mellett az adott régióra jellemző zenei és egyéb művészeti előadások is várják az érdeklődőket.

Időpont és helyszín: 2024. március 22. 18:00, 1088 Budapest, Múzeum körút 4/D. ELTE BTK D épület I. emelet 126. Eötvös-terem

Érdekel, lássuk a programot!

A sorozat védnökei: Borhy László akadémikus, rektor; Scheuer Gyula kancellár; Hamar Imre nemzetközi ügyekért felelős rektorhelyettes; Kiss Róbert Richard, Prima Primissima-díjas újságíró, tiszteletbeli védnök.

A Nemzetek estjei kulturális sorozat 2017-ben Kínával indult, majd Franciaországgal, az Amerikai Egyesült Államokkal, Japánnal, Németországgal és Mongóliával folytatódott. Legutóbb Spanyolország került sorra.

Domestic cats area serious threat to wildcats

AI

Alumni International