Diplomaosztók 2020 nyár

2020.06.16

Friss végzőseink egyetemi éveinek vége az online térre redukálódott. Ezért az ELTE Alma Mater különösen fontosnak tartja kézzel fogható emlék - végzős ajándék - eljuttatását számukra. Tartsák meg a kapcsolatot az Egyetemmel, iratkozzanak fel az alumni.elte.hu oldalon! Köszönet a szíves támogatásért korábbi jeles hallgatónknak.

Az ELTE Alumni életének X. évfordulója alkalmából, a 2018/2019-es nyári diplomaosztóktól kezdődően apró meglepetéssel készültünk a végzős osztatlan-, mesterszakos  és doktori hallgatóinak. A végzős ajándékok egy részét egyelőre az Egyetem finanszírozza, egy részét viszont - hagyományteremtő céllal hírneves Alumnusaink bevonásával - immár céges szponzor állja: a TTK esetében az ajándékok dr. Béres József támogatásával, az ELTE Alumni Alapítvány közreműködésével kerültek kigyártásra. Egyetemünk volt hallgatója a Béres Gyógyszergyár Zrt. elnöke, mindamellett 11 éve az ELTE Alumni alapítvány kurátora is.

Diplomaosztó időpontok (a listát folyamatosan frissítjük):

Diplomaosztójátékunk elindult: érdemes indulni!

Örök diákjait az ELTE Alma Mater visszavárja!

ELTE Sikerek felfüggesztése

13 október

Általános Tudnivalók

Csatlakozzon érdeklődési körének megfelelő csoportokba!

05 október

Csatlakozzon Tagozati csoportokhoz!