Business Economics Summer University

2019.03.07

Business Economics Summer University címmel tart nyári egyetemet az ELTE Gazdaságtudományi Intézet 2019. július 15. és 29. között.

A nyári egyetem hat, korszerű ismereteket nyújtó kurzust kínál az üzleti tudományok területéről. A kurzusok 5 napon át, napi 5x45 percben folynak. Azok a résztvevők, akik egyetemi hallgatóként kreditet kívánnak szerezni velük, vizsgázhatnak, és sikeres vizsga esetén részletes igazolást kapnak a teljesítésről.

KURZUSOK:

Július 15-22.
Managerial Accounting
Workshop Reading and Understanding Academic Papers in Global Marketing
Business Communication Skills

Július 22-29.

Understanding Financial Statements and Accounting Concepts
International Business Networks
Economic Policy

Jelentkezés: március 1-től június 30-ig, kedvezményes korai jelentkezés április 30-ig, last minute jelentkezés július 12-ig.

Részvételi díj: 112.000 Ft/hét, 89.000 Ft/hét kedvezményes korai jelentkezéssel, 124.000 Ft/hét last minute jelentkezéssel

Az ELTE hallgatói, valamint az ELTE Alumni Kártyával rendelkezők a jelentkezési időtől függetlenül jogosultak a kedvezményes részvételi díjra.

További információk

ELTE Sikerek felfüggesztése

13 október

Általános Tudnivalók

Csatlakozzon érdeklődési körének megfelelő csoportokba!

05 október

Csatlakozzon Tagozati csoportokhoz!