Az én ELTE-s történetem

2020.03.31

Az ELTE Alumni Központ, az ELTE Alumni Alapítvány és az ELTE Online ismét, 2020-ban is kisprózaíró pályázatot hirdet, amelynek címe:

Az én ELTE-s történetem!

Várjuk az egykori és mostani ELTE-s hallgatók bármilyen kisprózai műfajban (novella, esszé, glossza, karcolat stb.) írt, Egyetemünkkel kapcsolatos műveit. Az írások maximális terjedelme 20 ezer leütés lehet, és akár korábban megjelent publikáció is beküldhető. Az Egyetem valamennyi karának -beleértve azok jogelődjeit is- végzett és jelenlegi hallgatói pályázhatnak.

A beérkező szövegek szerkesztést követően közlésre kerülnek az ELTE Online magazinban és az ELTE Alumni Szervezet oldalán. A válogatott írásokból kötet megjelenését tervezzük.

A szakmai zsűri bírálata alapján a legjobb művek írói értékes nyereményben részesülnek az ELTE Alumni Alapítvány felajánlásából.

Külön jutalmazzuk azon pályázókat, akik már nem élő szerzők Egyetemünkkel kapcsolatos írásait küldik be (szerző, cím, megjelenési hely megadásával).

Az írásokat 2020. december 15-ig várjuk a lapmenedzser@online.elte.hu címre.

Az ünnepi eredményhirdetésre 2021 tavaszán kerül majd sor.

Mutasd meg nekünk ELTE-s történeted!

Az én ELTE-s történetem 2019

Karanténtörténetek

22 július

ELTE-családfák: Generációk az ELTE-n

25 június

Nyári diplomaosztó játék 2020.

11 június