Nyári diplomaosztó játék 2023 - eredményhirdetés

2023.08.15

Nyári visszaváró kampányunk instagram játékának nyertesei a BTK, TáTK és a BGGyK frissdiplomásai. Volt hallgatóinkat megkértük, hogy idézzenek fel jó emlékeket egyetemi éveikből. Ezek alább olvashatók.

Diplomaosztó játékunk első helyezettje Macskás Viktória, aki a BTK szlavisztika/orosz szakán végzett. Tanulmányait majd az ELTE szakfordító és nyelvi mérnök képzésen folytatja.

„A legkedvesebb emlékeim a szóbeli vizsgák lennének, mivel mindig inkább egy jó beszélgetésnek, színvonalas diskurzusnak érződtek, mintsem stresszes számonkérésnek.”

A második helyezett Monostori Réka TáTK szociológia alapszakos végzőse lett, aki a TáTK survey statisztika és adatanalitika szakon folytatja ősztől a tanulmányait.

„Nekem nagyon tetszettek még első évben a gólyaprogramok
(a gt is), igazából az órák jó része is tetszett, rengeteg barátságot kötöttem az egyetemi évek alatt és a félév amit Berlinben töltöttem Erasmuson az meghatározó volt és egyben zseniális is.

Harmadik helyezett Hunyadi-Kóbor Zita, újdonsült logopédus végzett, aki ősztől mesterszakon folytatja logopédiai tanulmányait az ELTE BGGyK-n.

"Szép emlékként talán a gólyatábort említeném. Ez volt az első benyomásom az egyetemről, és nagyon jól éreztem magam, úgyhogy bátorítok minden gólyát, hogy vegyen részt a sajátján."

A győzteseket 1-1 ELTE Alumni ajándékcsomaggal lepjük meg. Gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakhoz!

Játék felhívása

25 éves a közgazdászképzés Szombathelyen - jubileumi ünnepi konferencia