Harmadik Kor Egyeteme 2024.I. félév

2024.01.29

2024 TAVASZÁN IS VÁRJA a nyugdíjasokat a Harmadik Kor Egyeteme

Időpont: minden alkalommal szerdán 14:00 – 15:30*
Helyszín: ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23-27.)

* Pontos dátumokat a részletes programban teszünk közzé, szíves türelmüket kérjük!

A Harmadik Kor Egyeteme (HKE) az Eötvös Loránd Tudományegyetem 2012-ben indult, nyugdíjas korosztálynak szóló előadás-sorozata.

A „Harmadik Kor Egyeteme, ELTE – a tevékeny időskorért” rendezvénysorozat módot ad az aktív idősödésre, az élethosszig tartó tanulásra, valamint a generációk közötti párbeszédet is támogatja, népszerűsíti. A HKE-t megvalósító munkacsoport célja, hogy a program során az ELTE tudományos értékeit képviselje és megjelenítse ismeretterjesztő előadások és szemináriumok formájában.

A programot az ELTE PPK, a Budapesti Nyugdíjasok Szövetsége, és Az Életet az Éveknek Országos Szövetsége szervezi. Együttműködési partnerünk Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata.

Séta a Zuglói Japánkertben

NK