Liszt Ferenc Kamarazenekar koncert - 2000 forintért

2023.12.13

A Liszt Ferenc Kamarazenekar különleges találkozása a magyar kórusélet meghatározó képviselőjével, az Új Liszt Ferenc Kamarakórussal a budapesti klasszikus zenei élet ikonikus helyszínén, a Zeneakadémiában. Egyedülálló élmény Alumni Kártya kedvezménnyel - jegyvásárlás mindössze 2000 forintért!

LFKZ KÓRUS+ 2/1 - HANGOK BERLINBŐL / A LISZT FERENC KAMARAZENEKAR ÉS AZ ÚJ LISZT FERENC KAMARAKÓRUS KONCERTJE

Időpont: 2024. január 26. péntek, 19:30

Helyszín: Zeneakadémia, Nagyterem

Közreműködik: Liszt Ferenc Kamarazenekar, Új Liszt Ferenc Kamarakórus

Műsor:

Arvo Pärt: Berlini mise

Szünet

C. P. E. Bach: Magnificat, Wq 215

Ahogy az ajánló írja:

"A két kamaraegyüttes régóta tervezi, hogy névrokoni kapcsolatát művészi együttműködésben fűzi szorosabbra. Közös hangversenyüket mindkét formáció alma materében és névadó intézményében rendezik meg, műsorok középpontjába viszont ezúttal nem Liszt Ferenc, hanem a német főváros, Berlin kerül. A koncert első felében a 20. század végéről Arvo Pärt híres, eredetileg kórusra és orgonára írt remeke, a Berlini mise hangzik el, szerzői változatban, a kar és a kamarazenekar közös előadásában. A második részben a Bach-család második legismertebb tagja, Carl Philipp Emanuel 1749-ben Berlinben keletkezett csodálatos késő barokk alkotása, a Magnificat csendül fel."

A kuponkódhoz kattintson ide

(A felület bejelentkezést követően, a regisztrált felhasználók számára válik láthatóvá!)

A fenti programra a kedvezmény ONLINE érvényesíthető a lfkz.jegy.hu oldalon a kedvezményes kuponkód beírásával. A kuponkód mezőt a jegyek kosárba helyezése után találják meg. A jegy felhasználásakor a kedvezményre való jogosultságot a helyszínen ellenőrizhetik, így kérjük vigye magával Alumni Kártyáját.

További Alumni Kártya kedvezmények

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!