Brahms, Mozart, Chopin, Dvořak 20% Alumni Kártya kedvezménnyel!

2022.11.03

Vegyen részt a Concerto Budapest novemberi koncertjein 20% Alumni Kártya kedvezménnyel! Hazánk egyik vezető nagyzenekarának aktuális kínálata, valamint a kedvezmény igénybevételének módja alant olvasható.

2022. november 4. (péntek) | 19:30 | Müpa

Brahms: Német requiem

Brahms: Gyászének op. 13, Brahms: Német requiem op. 45

Közreműködik: Szutrély Katalin szoprán, Nyikolaj Borcsev bariton, Purcell Kórus, Concerto Budapest

Vezényel: Vashegyi György

2022. november 11. (péntek) | 19:30 | Zeneakadémia

Nyikolaj Luganszkij és a Concerto Budapest 1.

Mozart: g-moll szimfónia K. 183, Chopin: f-moll zongoraverseny, op. 21 – szünet – Dvořak: VIII. (G-dúr) szimfónia, op. 88

Közreműködik: Nyikolaj Luganszkij zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Keller András

2022. november 12. (szombat) | 19:30 | Zeneakadémia

Nyikolaj Luganszkij és a Concerto Budapest 2.

Mozart: g-moll szimfónia K. 183, Chopin: e-moll zongoraverseny op. 11 – szünet – Dvořak: VIII. (G-dúr) szimfónia, op. 88

Közreműködik: Nyikolaj Luganszkij zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Keller András

2022. november 27. (vasárnap) | 19:30 | Pesti Vigadó

Magyar Kincsek 1.

Varga Judit: Happy Birthday, Major Ludwig! - magyarországi bemutató, Dubrovay László: II. trombitaverseny – szünet – Dohnányi: fisz-moll szvit

Közreműködik: Boldoczki Gábor trombita, Concerto Budapest

Vezényel: Bogányi Tibor

Részletes program

A kedvezményes jegyeket a következőképp lehet igénybe venni:

• személyesen előre egyeztetett időpontban a Concerto Budapest Zeneházban (1094 Budapest, Páva u. 10-12.) készpénzzel megvásárolni és átvenni, érvényes ELTE Alumni kártya felmutatásával.
  • online csatornán keresztül, írásban a jegy@concertobudapest.hu címre megküldve a kiválasztott koncert időpontját és a megvásárolandó helyigényeket. Ebben az esetben mellékletként csatolni szükséges a jogosultságot igazoló ELTE Alumni Kártyát. A Concerto Budapest a kedvezményes jegy linkjét az adott e-mail címre visszaküldi, a vásárló a linket megnyitva tudja azt megvásárolni online, bankkártyával, a kiküldést követő 2 napon belül.

Egy azonosító felmutatásával, egy eseményre 4 darab jegy vásárolható meg kedvezményesen. A jegyet felhasználó személy kedvezményre jogosultságát az előadás helyszínén a jegyszedők ellenőrizhetik!

Figyelem! Az ELTE Alumni kártya kedvezmény a gyermekkoncertekre (Manó, Hangfogó és a Mozart-napi gyermekprogram) nem érvényesíthető!

A felhasznált képek forrása: concertobudapest.hu

További Alumni Kártya kedvezmények

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI