/medias/image/9843165435b476316e6244.png

ELTE Múltidéző - Generációk, emlékek '85-'91 (+/- pár év)

Múltidéző - 2087 megtekintés - 112 résztvevő
péntek, 2019 október 04
ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Nagyolvasó
BUDAPEST MAGYARORSZÁG
A regisztráció határideje lejárt.

Az ELTE Múltidéző pódiumbeszélgetéseken az Egyetem azonos időszakban végzett diplomásai vesznek részt – kari hovatartozástól függetlenül.

A péntek esti beszélgetések során a résztvevők a pódiumon ülő neves kortársaik közreműködésével emlékeznek vissza az egyetemi évekre. Mik voltak a legfontosabb események akkoriban? Milyen filmeket néztünk? Mit olvastunk? Hogyan teltek a mindennapjaink? Kik tanítottak akkoriban, hogyan emlékszünk rájuk? Hogyan boldogulunk azzal a tudással, amelyet a tantermekben, szemináriumi szobákban és a folyosókon szívtunk magunkba? Milyen emlékezetes útravalót kaptunk tanulmányaink során?

A generációs programon örömmel látunk mindenkit, aki szeretné ily módon is feleleveníteni az ELTE-n töltött éveit, találkozna volt egyetemi társaival.

A sorozat következő, 2019. október 4-i beszélgetésének pódium vendégei Acsády László ('91), Bárdos András ( '88), Darázs Lénárd ('91), Geszti Péter ('89), Jakupcsek Gabriella ('90),  és a beszélgetést vezető Timár Gábor ('91).

A rendezvényre a belépés ingyenes, de regisztrációköteles (ld. fent).

Sorozatismertető

ELTE Alumni

Szerző:

S.Admin
  • Hozzáadás a napirendemhez
hely
6, Ferenciek tere
1053 BUDAPEST
Fényképek
résztvevő
Nincs jogosultsága a résztvevők listájának megtekintésére. Kérjük, jelentkezzen be.
112 résztvevő
Érdeklődő
Kérjük jelentkezzen be, az esemény iránt érdeklődő tagok listájának eléréséhez
6 érdekelt