ELTE Múltidéző - Generációk, emlékek '85-'91 (+/- pár év)

BK
EP
MA
DD
GK
112 résztvevő és érdeklődős

A regisztráció határideje lejárt.

Az ELTE Múltidéző pódiumbeszélgetéseken az Egyetem azonos időszakban végzett diplomásai vesznek részt – kari hovatartozástól függetlenül.

A péntek esti beszélgetések során a résztvevők a pódiumon ülő neves kortársaik közreműködésével emlékeznek vissza az egyetemi évekre. Mik voltak a legfontosabb események akkoriban? Milyen filmeket néztünk? Mit olvastunk? Hogyan teltek a mindennapjaink? Kik tanítottak akkoriban, hogyan emlékszünk rájuk? Hogyan boldogulunk azzal a tudással, amelyet a tantermekben, szemináriumi szobákban és a folyosókon szívtunk magunkba? Milyen emlékezetes útravalót kaptunk tanulmányaink során?

A generációs programon örömmel látunk mindenkit, aki szeretné ily módon is feleleveníteni az ELTE-n töltött éveit, találkozna volt egyetemi társaival.

A sorozat következő, 2019. október 4-i beszélgetésének pódium vendégei Acsády László ('91), Bárdos András ( '88), Darázs Lénárd ('91), Geszti Péter ('89), Jakupcsek Gabriella ('90),  és a beszélgetést vezető Timár Gábor ('91).

A rendezvényre a belépés ingyenes, de regisztrációköteles (ld. fent).

Sorozatismertető

ELTE Alumni

1 kedvel

Múltidéző

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Nagyolvasó

6, Ferenciek tere 1053 BUDAPEST

Javasolt események

csü.,

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert

ELTE Bölcsészettudományi Kar

Budapest

sze.,

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

ked.,

ELTE Alumni Központ E-learning képzés