ELTE Alumni Jótékonysági Operaest

KZ
ZM
152 résztvevős és érdeklődős
A regisztráció határideje lejárt.

Az ELTE Alumni Központ az ELTE Alumni Alapítvány közreműködésével december 3-án 18 órától Jótékonysági Operaestet tart - parádés repertorárral! Egyetemünk Alumni törekvéseit változatos módon lehet támogatni ott is és addig is.*

Az adventi zenés esttel köszöntjük, méltatjuk az ELTE Alumni Szervezet törekvéseinek támogatóit, adjuk át az „Én ELTE-s történetem” prózaíró verseny dobogósainak az ajándékokat, számolunk be legújabb kampányaink (Támogatói póló kampány és Virtuális Alumni Kártya és mobil applikáció kampány) alakulásáról - díjazva az utóbbi szerencsés nyerteseit, valamint ünnepeljük az 5 éves ELTE Alumni Központot is.

A Jótékonysági Esten számos kiváló operaénekes és nagyérdemű zenész lép fel Clementis Tamás operaénekes vezetésével.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött (ld. legalul).
Jelenlét védettségi igazolás felmutatásával, maszkban!

MŰSOR:

1. Az egyetemi Alumni törekvések támogatóinak köszöntése, méltatása: Dr. Hudecz Ferenc, korábbi rektor, az ELTE Alumni Tanács tagja.
  2. A prózaíró verseny nyerteseinek díjazása: Dr. Fráter Zoltán, magyar író és irodalomtörténész, nyugalmazott docens, a bíráló bizottság szakmai elnöke és Dr. Bóna Judit, az ELTE BTK tudományos és kutatásszervezési ügyekért felelős dékánhelyettese, habilitált egyetemi docens, a bíráló bizottság tiszteletbeli elnöke megbízásából.
  3. Az est döntő részében komolyzenei dallamok csendülnek fel, többek között Bach-Gounod Ave Maria-ja, Mozart Don Giovanni és Figaro házassága című operáinak részletei, de meghallgathatjuk Puccinitől Tosca imáját és gyönyörködhetünk Faludi Judit, csellista játékában is.

Részletes zenei program

*Egyetemünk Alumni törekvéseit változatos módon támogathatja - és még ajándékot is kaphat érte.

A helyszínen:

• a belépéshez javasolt az 1500 Ft értékű támogatói jegy megváltásával
  • adománnyal, melyért egyetemi címeres, ELTE Alumni feliratos ajándéktárgy jár:

- 1500 Ft-tól sötétkék vászontáska

- 2500 Ft-tól aranyszínű kitűző

- 3000 Ft-tól kitűző + vászontáska

A távolból - 2021. december 31-ig folyamatosan:

• az utalással, vagy csekkel érkező adományokért is egyetemi címeres, ELTE Alumni feliratos ajándéktárgyat küldünk - megadott belföldi címre postázunk** - 2022. januárban, készlet erejéig:

- 3000 Ft-tól sötétkék vászontáska

- 4000 Ft-tól aranyszínű kitűző

- 5000 Ft-tól kitűző + vászontáska

Adatok banki utaláshoz (csekket kívánságra postázunk)
ELTE Alumni Alapítvány; MKB 10300002-10408814-49020010
**A közleménybe írja be lakcímét vagy e-mail címét!

Az eseményt hagyományteremtő céllal hozta létre az ELTE Alumni Központ. A támogatási lehetőségek változatosak. Támogatóink és önkénteseink neveit – amennyiben ismerjük elérhetőségüket és beleegyezésüket adják – a támogatói oldalon megörökítjük.

Az est fényének fokozásához pályázatok útján a NEA (Nemzeti Együttműködési Alap) is hozzájárul.

Facebook esemény

Estek

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

Egyetem tér 1-3. 1053 BUDAPEST

Javasolt események