Szakmai Alumni rendezvényt tartott a TTK Biológia Intézete

2020.12.17

Az ELTE TTK Alumni Tagozati programsorozatán belül a Biológia Intézet online szakmai Alumni találkozója az ELTE Alumni Központ támogatásával valósulhatott meg.

Az ELTE TTK Biológiai Intézetében 2020. december 16-án immár negyedik alkalommal került megrendezésre az Intézeti Nap, ezúttal a járványügyi helyzetre való tekintettel online formában. Az Intézet dolgozói szinte már hagyományként tekintenek erre az év végi eseményre, ahol az Intézet vezetése és a munkatársak köszöntik a nyugdíjba vonuló és kerek születésnapi évfordulót ünneplő kollégákat.

Az Intézet beszámolója szerint 2020-ban Csörgő Tibor nyugdíjba vonult.

Köszöntések:

• 70. születésnapján köszöntötték Böddi Bélát, Jakucs Erzsébetet és Szabóné Rácz Ilonát.
  • 75 éves lett Réz Gábor, Szentesi Árpád és Szilágyi László.
  • 80. születésnapjukat ünnepelték Abaffyné Dózsa-Farkas Klára, Gyenis Gyula, Hegyi György.
  • 85. születésnapján köszöntöttük Csányi Vilmost, Kukorelli Tibort és Vida Gábort.

Megemlékeztek a nemrég elhunyt Simon Tiborról, valamint Horánszky András, Seregélyes Tibor, Szabó István Mihály és Zicsi András halálának évfordulójáról.

Korábbi TTK-s Alumni rendezvények 2020-ból:

Meteorológus Alumni találkozó

Vegyész és kémiatanár Alumni találkozó