Októberben is vár a Concerto Budapest - 20% Alumni Kártya kedvezménnyel

2022.09.29

Vegyen részt a Concerto Budapest októberi koncertjein 20% Alumni Kártya kedvezménnyel! Hazánk egyik vezető nagyzenekarának aktuális kínálata, valamint a kedvezmény igénybevételének módja alant olvasható.

2022. október 8. (szombat) | 15:00 | Zeneakadémia

MAGYAR KINCSEK ÜNNEPE sorozat - A jövő csillagai

Bartók: I. rapszódia, Sz 87, Hubay: Carmen-fantázia, Dubrovay László: Magyar rapszódia klarinétra és zenekarra, Liszt: Magyar fantázia

Közreműködik: Kelemen Gáspár, Teo Gertler hegedű, Lugosi Dániel Ali klarinét, Boros Mihály zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Keller András

2022. október 8. (szombat) | 17:00 | Zeneakadémia

MAGYAR KINCSEK ÜNNEPE sorozat - A Muzsikás együttes koncertje

Közreműködik: Kacsó Hanga - Szabó Dani duó, Petrás Mária ének, Balogh Kálmán cimbalom, Muzsikás Együttes

2022. október 8. (szombat) | 19:30 | Zeneakadémia

MAGYAR KINCSEK ÜNNEPE sorozat - Liszt és Bartók

Liszt: h-moll szonáta – szünet – Bartók: A kékszakállú herceg vára, BB62

Közreműködik: Vörös Szilvia szoprán, Bretz Gábor basszbariton, Várjon Dénes zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Keller András

2022. október 17. (hétfő) | 19:30 | Pesti Vigadó

Mocsári 60 - Tisztelgés Kocsis Zoltán születésének 70. évfordulója előtt

Liszt: 2. (A-dúr) zongoraverseny, Liszt: Haláltánc – szünet – Liszt: 1. (Esz-dúr) zongoraverseny S.124, Liszt: Magyar fantázia

Közreműködik: Mocsári Károly zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Dubóczky Gergely

2022. október 28. (péntek) | 19:30 | Zeneakadémia

Mihail Pletnyov, Berecz Mihály és a Concerto Budapest

Sosztakovics: Ünnepi nyitány, op. 96, Mozart: Esz-dúr ("Jeunehomme") zongoraverseny, K. 271 – szünet – Sosztakovics: XV. (A-dúr) szimfónia op. 141

Közreműködik: Berecz Mihály zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Mihail Pletnyov

Részletes program

A kedvezményes jegyeket a következőképp lehet igénybe venni:

• személyesen előre egyeztetett időpontban a Concerto Budapest Zeneházban (1094 Budapest, Páva u. 10-12.) készpénzzel megvásárolni és átvenni, érvényes ELTE Alumni kártya felmutatásával.
  • online csatornán keresztül, írásban a jegy@concertobudapest.hu címre megküldve a kiválasztott koncert időpontját és a megvásárolandó helyigényeket. Ebben az esetben mellékletként csatolni szükséges a jogosultságot igazoló ELTE Alumni Kártyát. A Concerto Budapest a kedvezményes jegy linkjét az adott e-mail címre visszaküldi, a vásárló a linket megnyitva tudja azt megvásárolni online, bankkártyával, a kiküldést követő 2 napon belül.

Egy azonosító felmutatásával, egy eseményre 4 darab jegy vásárolható meg kedvezményesen. A jegyet felhasználó személy kedvezményre jogosultságát az előadás helyszínén a jegyszedők ellenőrizhetik!

Figyelem! Az ELTE Alumni kártya kedvezmény a gyermekkoncertekre (Manó, Hangfogó és a Mozart-napi gyermekprogram) nem érvényesíthető!

A felhasznált képek forrása: concertobudapest.hu

További Alumni Kártya kedvezmények

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI