Back to news
Previous article

KULTURÁLIS ÖRÖKSÉG NAPJAI – LAPOKBA ZÁRT KINCSEINK

Egyetemi Könyvtár és Levéltár Alumni Tagozat

Sorry, this content is not available in English

A Kulturális Örökség Napjai keretében 2023. szeptember 16-án, szombaton ismét megnyitjuk könyvtárunk kapuit az érdeklődők előtt.

Könyvtártörténeti vezetésekkel, kalligráfiai és könyvkötészeti kézműves programokkal, a restaurátor-műhely és régi könyvek bemutatásával, interaktív Eötvös-kiállításunkkal, egyetemtörténeti tárlatunkkal, valamint meglepetéskoncerttel szeretnénk kulturális örökségünk védelmére felhívni a figyelmet.

Az idei programsorozat részeként jezsuita gyűjteményünk néhány különleges kiadványa is bemutatásra kerül Unus non sufficit orbis – Egy világ nem elég: magyar jezsuiták Dél-Amerikában címmel 15.00 órától nyíló kamarakiállításunkon. Részletes programot a Kulturális Örökség Napjai hivatalos honlapján talál. Mindenkit szeretettel várunk!

A rendezvénysorozat programjairól kép-, hang- és videófelvételek készülnek. Az elkészült felvételek a szervezésben részt vevő intézmények honlapján, kiadványaiban, fórumain és közösségi felületein is közzétételre kerülhetnek.

Illusztráció szerzője, forrása: ELTE EKL

147 Views Visits

comments0

To read and add comments please sign in!

Suggested Articles

Domestic cats area serious threat to wildcats

AI

Alumni International