Indul a BEAC Aerobik őszi szezon

2023.09.04

Legyél budai vagy pesti, nem számít! – A Duna bármelyik oldalán tudsz a BEAC Aerobik szakosztállyal edzeni, ráadásul Alumni Kártya kedvezménnyel!

A BEAC Aerobik szakosztály az őszi szemeszterben összesen 7 helyszínen várja a csoportos órákra vágyókat. Az érvényes aerobik bérleteden kívül csak a lelkesedésre lesz szükség, hiszen a BEAC edzői szeretettel, nagy mosollyal, és a lehető legtutibb edzéstervekkel várnak szeptembertől minden hétköznap délután és este. Idén először három különböző bérlet típus közül választhatsz. Akárhol is látogatod az edzéseket, az 5 hónapig érvényes korlátlan BEAC Aerobik bérletnél biztosan nem találsz kedvezőbb ajánlatot!

Bérlettípusok:

• PEST bérlet: a pesti helyszíneken megtartott edzések látogathatók ezzel a bérlettel.
  • BUDA bérlet: a budai helyszíneken megtartottt edzések látogathatók ezzel a bérlettel.
  • BUDAPEST bérlet: minden órarendi óra látogatható ezzel a bérlettel.

Őszi bérletárak (2023.09.11-2024.02.02.)

• ELTE PEST/BUDA Bérlet*: 19 500 Ft
  • Külsős PEST/BUDA Bérlet: 22 500 Ft
  • ELTE BUDAPEST Bérlet*: 25 500 Ft
  • Külsős BUDAPEST Bérlet: 28 500 Ft

*Ha rendelkezel ELTE Alumni Kártyával akkor kedvezményes áron vásárolhatsz BEAC Aerobik bérletet.

Az ELTE Sport7 ideje alatt, 2023.09.11-2023.09.15. között, minden bérletvásárlásból 1000 Ft kedvezmény jár!

Online bérletvásárlás:

BUDA/PEST: https://www.beac.hu/berlet/beac-aerobik-berlet-i-osz-buda-pest

BUDAPEST: https://www.beac.hu/berlet/beac-aerobik-berlet-osz-budapesta

Az ELTE Alumni kártyája fotóját töltse fel a kedvezmény érvényesítéséhez! A kedvezmények a kosárba tétel után kerülnek levonásra.

Forrás és részletek: beac.hu

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!