Kedvezményes februári előadások a Nemzeti Táncszínházban

2023.01.25

Februárban is változatos programokkal, kortárs és néptánc előadásokkal várja a Nemzeti Táncszínház az ELTE Diplomásokat. Volt hallgatóink 20% Alumni Kártya kedvezménnyel látogathatják a programban megjelölt darabokat. A színház aktuális ajánlatát alább tekintheti meg.

Jegyek igényelhetők a kiválasztott előadás napjának megjelölésével a brezovszki.valeria@tancszinhaz.hu e-mail címen, az ELTE Alumni Kártya képével (előoldali fotó vagy szkennelés). A megrendelést e-mailben véglegesítik. A beérkező jegyigények befoglalásra kerülnek, a jegyeket azonban kizárólag az előadás napján 18.00-18.45 között lehet átvenni a jegypénztárban.

Program 2023. február

A felhasznált szöveg és kép forrása: nemzetitancszinhaz.hu

Amennyiben még nincs Alumni Kártyája, igényeljen egyet ezen a linken és címére kipostázzuk.

További kedvezményeink

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI