Concerto Budapest koncertek 20%-os Alumni Kártya kedvezménnyel - Február

2022.02.03

Vegyen részt a Concerto Budapest februári koncertjein 20% Alumni Kártya kedvezménnyel! Hazánk egyik vezető nagyzenekarának aktuális kínálatát alább tekintheti meg.

2022. február 11. (péntek) és február 12. (szombat) | 19:30 | Zeneakadémia

Thomas Zehetmair és a Concerto Budapest

Berg: Hegedűverseny, Schumann: Fantázia hegedűre és zenekarra op. 131 – szünet – Csajkovszkij: VI. (h-moll, "Patetikus") szimfónia, op. 74

Közreműködik: Thomas Zehetmair hegedű, Concerto Budapest

Vezényel: Keller András

2022. február 12. (szombat) | 22:00 | Zeneakadémia

PREMIER - Csalog Gábor

Csalog Gábor: Létbüfé – dalciklus
Csalog Gábor: Függönyök mögött
Csalog Gábor: Himnusztöredékek

Közreműködik: Kéringer László tenor, Csalog Gábor zongora, Concerto Budapest

Vezényel: Keller András

FRISS: Jegyek kiemelt kedvezménnyel (50%) igényelhetők a jegy@concertobudapest.hu e-mail címen ELTE ALUMNI jeligével.*

2022. február 20. (vasárnap) | 19:30 | Pesti Vigadó

Magyar Kincsek 2.

Dubrovay László: Ünnepi zene, Dohnányi: 1. (d-moll) hegedűverseny, op. 27 – szünet – Bartók: Táncszvit, BB86, Bartók-Kocsis: Scherzo

Közreműködik: Kelemen Barnabás hegedű, Concerto Budapest

Vezényel: Bogányi Tibor

Részletes program

A kedvezményes jegyeket a következőképp lehet igénybe venni:

• személyesen előre egyeztetett időpontban a Concerto Budapest Zeneházban (1094 Budapest, Páva u. 10-12.) készpénzzel megvásárolni és átvenni, érvényes ELTE Alumni kártya felmutatásával.
  • online csatornán keresztül, írásban a jegy@concertobudapest.hu címre megküldve a kiválasztott koncert időpontját és a megvásárolandó helyigényeket. Ebben az esetben mellékletként csatolni szükséges a jogosultságot igazoló ELTE Alumni Kártyát. A Concerto Budapest a kedvezményes jegy linkjét az adott e-mail címre visszaküldi, a vásárló a linket megnyitva tudja azt megvásárolni online, bankkártyával, a kiküldést követő 2 napon belül.

Egy azonosító felmutatásával, egy eseményre 4 darab jegy vásárolható meg kedvezményesen. A jegyet felhasználó személy kedvezményre jogosultságát az előadás helyszínén a jegyszedők ellenőrizhetik!

Figyelem! Az ELTE Alumni kártya kedvezmény a MANÓ koncertekre nem érvényesíthető!

* A kedvezményes jegyeket 2 féle módon tudják megvásárolni:

- online, bankkártyával - visszaigazolásunkban linket küldünk, melyre kattintva tudják kifizetni az előre egyeztetett helyeket,

- személyesen a koncert előtt 19:00-19:30 óra között a bejárattól balra található Concerto pultjánál, készpénzzel kifizetve.

(Lehetőség szerint kérjük, a járványhelyzet miatt az online tranzakciót válasszák!)

Kérjük, a visszaigazolásában feltétlen jelezze az igényelt jegy darabszámát, az átvétel módját és a jeligét!

A felhasznált képek forrása: concertobudapest.hu

További Alumni Kártya kedvezmények

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI