Article suivant

Sport mindenkor – online BEAC edzések mindenkinek!

Sportos Alumni Csoport

2020.04.01

A járványügyi helyzet ellenére a BEAC szervezői úgy döntöttek, hogy a klub működése nem állhat meg. Felhúzzuk a kesztyűt, és dacolva a napról-napra változó helyzettel, az online térbe költöztetve, ÉLŐ edzésvideókkal készülünk a klub sportolói és minden érdeklődő számára.

Március 23-tól kezdetét veszi a „Sport mindenkor” program, amelynek keretében a hét minden napján online edzésvideókkal tesszük elviselhetőbbé a megváltozott körülményeket és segítünk az egészségetek, valamint a sportolás rendszerességének megtartásában. Ha teljesen más sportágat űzöl vagy csak most vágnál bele a sportolásba, akkor is buzdítunk az új sportágakkal való ismerkedésre.

Annak érdekében, hogy stabil pontot jelentsünk a mindennapokban, elkészítettük a virtuális órarendünket!

Hogy mivel készülünk?

• Aerobik minden mennyiségben, a BEAC Aerobik Szakosztály koordinálásban
  • Négyféle jógaóra, a BEAC Szabadidősport Szakosztálynak köszönhetően
  • Erőnléti edzések a BEAC Erőnléti Szakosztály támogatásával, szervezésében
  • Futás tippek Csere Gáspártól és Dani Árontól, a BEAC atlétáitól
  • Küzdősportok
  • Edzéstervek

Az edzéseket, legyen az gerinctréning, alakformáló, jóga vagy zumba, az otthonotokban vagy a kertetekben is végig tudjátok csinálni.

Az Aerobik Szakosztályunk által szervezett edzésekről ITT olvashattok részletesen, míg a Jóga csoportunk óráiról ITT tudhattok meg többet.

ÓRAREND

Az online edzéseket az alábbi Facebook-oldalainkon március 23-tól találhatjátok majd meg:

Mi lesz a kredites tesiórákkal?

Március 23-tól, az előre hozott tavaszi szünet után, online üzemmódban folytatódnak a kredites testnevelés órák is, így több ezer hallgatónak lesz lehetősége megszerezni a szükséges kreditet.

Mi a helyzet a kollégiumi és az ELTE dolgozói edzésekkel?

Az ELTE-s kollégisták számára az ELTE Kollégiumi Központ támogatásával továbbra is elérhetőek lesznek a már megszokott edzések a kolis edzéscsoportokban. Erről ITT tudhattok meg többet.
Emellett az egyetemi dolgozók számára is folytatódnak a Kancellária Szolgáltatási Igazgatóság által biztosított dolgozói edzések, melyről ITT olvashattok részleteket.

212 megtekintéss Visites

Commentaires0

Vous n'avez pas les droits pour lire ou ajouter un commentaire.

Articles suggérés

Rekordlétszám a XIV. ELTE Alumni Kupán!

BEAC 1898

08 június