Kognitív Terápiás Szemléletű Pszichoszociális Onkológiai Csoport Vezetése felnőttképzési tanfolyam indul a PPK-n!

2024.01.23

Szeretnél részt venni egy különleges képzésen, amely segítségével kognitív terápiás módszereket sajátíthatsz el, és hozzájárulhatsz az onkológiai betegek életminőségének javításához?

A képzés célja: A képzés fő célja, hogy elméleti háttérismeretek átadása és módszertani készségfejlesztés útján felkészítse a résztvevőket a Kognitív terápiás szemléletű Lelki segítség Onkológiai betegek Életminőségének javításáért (KLOÉ) program keretében kidolgozott csoportos intervenció tartására. További cél a bizonyítékokon alapuló pszichoszociális onkológiai intervenciók alapelveinek és módszertanának áttekintése és készségszintű elsajátítása, különös tekintettel az alacsony intenzitású pszichológiai beavatkozásokra.

A képzés célcsoportja: alkalmazott egészségpszichológiai szakpszichológia, belgyógyászat, háziorvostan, klinikai onkológia, klinikai szakpszichológus, pszichiátria, pszichoterápia

A képzés során elsajátítandó kompetenciák, tudáselemek, megszerezhető ismeretek: kognitív viselkedésterápia elméleti alapjai és gyakorlata, mindfulness és önegyüttérzés elméleti alapjai és gyakorlata, bizonyítékokon alapuló pszichoszociális intervenciók sajátosságai, alacsony intentizású pszichológiai intervenciók.

Tanfolyami napok: 2024. március 1., 2., 7., 8. és március 23.

Jelentkezési határidő: 2024. február 14.

„Az irodalom lényege, hogy elviselhetőbbé tegye az emberi léttel járó nehézségeket”

Alumni Ösztöndíjas

Pesthy Zsuzsanna Viktória beszámolója Erasmus félévéről - ELTE Alumni Alapítvány támogatással!

26 március

Egy különleges mesterszak az ELTE PPK-n