Találkozz az ELTE-vel, Stockholm

KN
18 résztvevős

Kedves ELTE Alumni!

Örömmel osztjuk meg a hírt, hogy Magyarország stockholmi nagykövetségével közösen ELTE Alumni találkozót tartunk Stockholmban 2024. május 29-én.

Szeretnénk megragadni az alkalmat, hogy találkozzunk a környéken élő volt hallgatóinkkal. Svéd, nemzetközi és magyar alumni hallgatókat egyaránt szeretettel várunk az eseményen.

Időpont: 2024. május 29. (szerda) 18:00-19:30

Helyszín: Magyarország nagykövetsége, Stockholm, Dag Hammarskjöld väg 10.

Italt és pogácsát a nagykövetség biztosít a rendezvényre.

Az eseményen a részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Amennyiben szívesen részt venne az eseményen, kérjük regisztráljon 2024. május 22. 23:59-ig.

A rendezvényre való beléptetéskor minden előzetesen regisztrált vendégnek fényképes igazolvány felmutatásával kell igazolnia magát.

A svéd rendőrség által előírt biztonsági követelményeknek megfelelően a Nagykövetségen is táskatilalom van érvényben, ezért kérjük, hogy az eseményre ne hozzanak magukkal semmilyen csomagot, hátizsákot, laptopot.

Az eseményre való regisztrációval hozzájárul, hogy regisztrációs adatait a Nagykövetség részére továbbítsuk. Adatvédelmi nyilatkozat

Jegy Értékesítés vége Megmaradt Ár
Standard
Ingyenes

Embassy of Hungary Stockholm

Dag Hammarskjölds väg 10 115 27 STOCKHOLM

Javasolt események

pén.

máj.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

máj.