Tavaszi Alumni Kártya kedvezményekkel várja a Concerto Budapest

2023.03.22

Vegyen részt a Concerto Budapest tavaszi koncertjein 20-50% Alumni Kártya kedvezménnyel! Hazánk egyik vezető nagyzenekarának aktuális kínálata, valamint a kedvezmény igénybevételének módja alant olvasható.

PROGRAM KÍNÁLAT:

2023. március 26. l MÜPA - Eötvös Péter, Szűcs Máté és a Concerto Budapest

Kiemelt ajánlat: 50% kedvezmény minden jegyre

2023. április 20. l Pesti Vigadó, Díszterem - Magyar Kincsek 4.

2023. április 27. l Budapest Music Center - Eötvös Péter és a Concerto Budapest

2023. május 3. l Müpa, Bartók Nemzeti Hangversenyterem - Mihail Pletnyov és a Concerto Budapest

2023. május 13. l Zeneakadémia, Nagyterem - Jonathan Biss és a Concerto Budapest 1.

2023. május 14. l Zeneakadémia, Nagyterem - Jonathan Biss és a Concerto Budapest 2.

2023. június 3. l Zeneakadémia, Nagyterem - A francia romantikus operák rejtett kincsei

Részletes programok

A kedvezményes jegyeket a következőképp lehet igénybe venni:

• személyesen előre egyeztetett időpontban a Concerto Budapest Zeneházban (1094 Budapest, Páva u. 10-12.) készpénzzel megvásárolni és átvenni, érvényes ELTE Alumni kártya felmutatásával.
  • online csatornán keresztül, írásban a jegy@concertobudapest.hu címre megküldve a kiválasztott koncert időpontját és a megvásárolandó helyigényeket. Ebben az esetben mellékletként csatolni szükséges a jogosultságot igazoló ELTE Alumni Kártyát. A Concerto Budapest a kedvezményes jegy linkjét az adott e-mail címre visszaküldi, a vásárló a linket megnyitva tudja azt megvásárolni online, bankkártyával, a kiküldést követő 2 napon belül.

Egy azonosító felmutatásával, egy eseményre 4 darab jegy vásárolható meg kedvezményesen. A jegyet felhasználó személy kedvezményre jogosultságát az előadás helyszínén a jegyszedők ellenőrizhetik!

Figyelem! Az ELTE Alumni kártya kedvezmény a gyermekkoncertekre (Manó, Hangfogó és a Mozart-napi gyermekprogram) nem érvényesíthető!

A felhasznált képek forrása: concertobudapest.hu

További Alumni Kártya kedvezmények

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!