Gasztronómia hónapja az Imagine-nél

2023.02.17

Idén márciusban a Gasztronómia Hónapjában az ízeket, illatokat, a kóstolás élményét helyezi előtérbe és megszokott gasztrosétái mellett izgalmas, rendhagyó programokat is szervez az Imagine, amire Alumni Kártya kedvezményét is beválthatja.

Az ELTE Diplomások nemcsak Budapest, Pécs és Debrecen város sétáin vehetnek részt 10% kedvezménnyel, hanem az utalványok és az ajándéktárgyak, így a rejtvényfüzetek árából is ekkora engedményt kapnak. Böngéssze az Imagine weboldalán a sétanaptárat, vagy válogasson az ajándéktárgyak között! A kedvezmény beváltásához a weboldalon történő vásárláskor a megadott mezőben a következő kuponkódot szükséges feltüntetni: ALUMNI_IMAGINE. A séta alkalmával kérhetik az Alumni Kártya felmutatását.

Gasztronómiai séták egész márciusban

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!