Felhívás: Kari/szakági alumni rendezvények támogatása 2023/24-es tanévre

2023.08.31

Az ELTE Alumni Központ az összegyetemi alumni élet vitalizálásával párhuzamosan támogatja az Alumni Tagozatok szakmai törekvéseit is. A támogatás arra lett 2016 szeptemberében kitalálva, hogy "...a kari/szakági alumni rendezvények megvalósulását segítse, illetve, ha létezik már ilyen jellegű rendezvény, akkor annak színvonalát, vonzerejét, emlékezetességét fokozza..."

Az elnyerhető támogatás alapösszege tagozatonként br. 200 000 Ft. Ideális esetben egy-egy rendezvény legalább 100-150 fő volt hallgató összejövetelét kell, hogy szolgálja az egyetem területén. A rendezvények célja az adott karon/szakágon belüli olyan találkozó(k) szervezése, mely(ek) segíti(k) az adott kar, illetve szakág volt hallgatóinak találkozását egymással, továbbá az ELTE jelenlegi hallgatóival, oktatóival, teret ad(nak) a közöttük létrejövő kapcsolatépítésnek, tudás- és tapasztalatmegosztásnak, igény esetén akár mentorálási kapcsolatok létrejöttének is. Vezérelvként a 2016. október 25-től hatályba lépő Alumni Koncepcióban foglaltak az irányadók.

Pályázati űrlap

A rendelkezésre álló költségkeret kimerüléséig érvényes a pályázat. Egy pályázattal több kisebb rendezvény is tartható.

Az előzményekről az ELTE Alumni Tagozati Támogatások alatt olvashat.

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február