Év eleji programok a Budavári Palotanegyedben

2023.12.20

Januárban újévi koncerttel, februárban a Magyar Rádió Művészeti Együtteseinek fellépésével várja az ELTE Diplomásokat a Várkert Bazár és a Budavári Palotanegyed. Az Alumni Kártyával rendelkező volt hallgatók mindkét programra 30% kedvezménnyel válthatnak jegyet.

2024. január 1. hétfő, 19:00: Budapest Bár - Újévi koncert (Várkert Bazár, Rendezvényterem)

2024. február 17. szombat, 19:00: Kelemen Barnabás és a Magyar Rádió Művészeti Együtteseinek koncertje (Lovarda, Csikós udvar)

A kuponkódhoz kattintson ide

(A felület bejelentkezést követően, a regisztrált felhasználók számára válik láthatóvá!)

A fenti programokra a 30% kedvezmény ONLINE érvényesíthető a varkertbazar.jegy.hu weboldalon a kedvezményes kuponkód beírásával. A kuponkód mezőt a jegyek kosárba helyezése után találják meg. A kedvezményes jegyek korlátozott számban érhetők el. A jegy felhasználásakor a kedvezményre való jogosultságot a helyszínen ellenőrizhetik, így kérjük vigye magával Alumni Kártyáját.

További Alumni Kártya kedvezmények

Felhasznált kép forrása: varkertbazar.jegy.hu

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!