A FÜLDOMINANCIA VIZSGÁLATA SZINTETIZÁLT BESZÉDINGEREK SEGÍTSÉGÉVEL - BESZÁMOLÓ

Bárczi Alumni Tagozat

2024.03.12

A FÜLDOMINANCIA VIZSGÁLATA SZINTETIZÁLT BESZÉDINGEREK SEGÍTSÉGÉVEL címmel tartott előadást két kiváló kollégánk Jakab Zoltán és Víg Julianna 2024. február 22-én a Bárczi-(Gyógy)tea sorozat 10. évadának 3. alkalmán.

A Gyógytea sorozat előadásai egyben szakmai Alumni rendezvények is, melynek 2024. február 22-i előadásán Dr. Perlusz Andrea dékánhelyettes, a sorozat házigazdájának megnyitója után Balogh-Kátai Judit (ELTE Alumni Központ munkatársa) is köszöntötte a résztvevőket és néhány percben bemutatta a központ munkáját, célkitűzését és beszélt az Alumni tagság előnyeiről / lehetőségeiről is.

A szakmai előadás során kollégáink – a szép számban összegyűlt érdeklődőknek – beszéltek a füldominanciával kapcsolatos kutatási eredményeikről. A személyesen jelen lévő hallgatók, oktatók és érdeklődők mellett előadóink kérésére MsTeams felületen is becsatlakozhattak az érdeklődők. A kutatási beszámoló végén igen aktív kérdezz-felelek rész következett, melyen számos izgalmas kérdés és pozitív visszajelzés érkezett az előadók felé.

Köszönjük a támogatást:

Örök diákjait az ELTE Alma Mater visszavárja!

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert 2024

ELTE Sikerek: Erdei Anna