Konfuciusz-gála

A regisztráció határideje lejárt.

Az ELTE Konfuciusz Intézet idén is megtartja gálaműsorát a kínai kultúra iránt érdeklődőknek.

Az este folyamán a Pekingi Táncművészeti Egyetem és a Kínai Nemzeti Akrobata Szövetség tánc- és cirkuszművészei lépnek fel, hogy klasszikus és néptánc előadással, illetve látványos akrobata produkciókkal szórakoztassák a közönséget.

Az előadás ingyenes, de csak belépőjeggyel lehet rajta részt venni.

A jegyeket az ELTE Konfuciusz Intézet titkárságán lehet átvenni hétfőtől csütörtökig 11:00-18:00 óra között, valamint péntekenként 11:00-15:30-ig.

Konfuciusz Intézet: 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/F, I. em. 16.

Meghívó

ELTE ÁJK, Aula Magna díszterem