Fényjáték a Füvészkertben

The registration deadline has expired.
Sorry, this content is not available in English
A Garden of Lights multimédia-kiállítás negyven attrakciója 2023. október 20-tól 2024. március 3-ig várja a látogatókat az ELTE Füvészkertben.

Ezen a télen sötétedés után valódi csodavilág nyílik a Füvészkertben: a látogatók látványos fény- és hangjáték közepette járhatják be a területet. Fénybe burkolóznak a fák, a bokrok közt mesejelenetek bontakoznak ki, az érdeklődők úgy érezhetik majd magukat, mintha az Alice Csodaországban csodás díszletei közt barangolnának.

A negyven attrakciót eddig több mint egymillióan látták a világon, a projektet mindenhol nagy érdeklődés kísérte. Az egyedi tárlat biztos szórakozási lehetőséget nyújt kicsiknek, nagyoknak, családoknak, pároknak és baráti társaságoknak is.

A kiállítás október 20-tól március 3-ig látogatható. Nyitvatartás: hétfőtől csütörtökig 17 és 20 óra között, péntektől vasárnapig és ünnepnapokon 17 és 21 óra között

Jegyvásárlás a jegy.hu Garden of Lights oldalán

Forrás: elte.hu

1 Like
4284 views Visits
Trip
To read and add comments please sign in!

Suggested events

Fri.

Alumni Opera Evening - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

Sat.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert