Bölcsész Napok 2019

A regisztráció határideje lejárt.

Az ELTE BTK HÖK tudományos-kulturális fesztiválján 2019. május 7. és 9. között változatos programok várják a résztvevőket a Trefort-kertben.

Az ELTE BTK kulturális minifesztiválja idén is jókedvvel, számos programmal és koncerttel tölti meg a BTK campuszát a bölcsészek és nem-bölcsészek számára, minden érdeklődőt, alumnust szeretettel várnak..

Mi a helyzet a magyar film háza táján? - A magyar filmgyártás helyzetéről szóló kerekasztal-beszélgetés Szász Attilával, Reisz Gáborral és Sopsits Árpáddal, Varga Balázs moderálásában, május 7-én, 15:00-kor.

A rendezvény részletes programja a Bölcsész Napok facebook oldalán, minden program ingyenes.

A programok folyamatosan frissülnek.

Szakmai

ELTE BTK Trefort-kert

Múzeum krt. 4/A 1088 BUDAPEST

Javasolt események

sze.,

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

csü.,

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert