Vigyázz, kész, KITŰZZZ! - Köszönjük!

2020.12.10

Sikerrel zárult Vigyázz, kész, KITŰZZZ! kampányunk! Köszönjük a szíves közreműködést közel száz alumnusunknak, akiknek hála az ELTE tehetséges rászoruló hallgatóit még jobban támogathatjuk!

A 2020. novemberében meghirdetett kampányban aranyszínű ELTE Alumni kitűzővel ajándékoztuk meg támogatóinkat. Minden kar alumnusa élt a lehetőséggel, még a GTI-ről is érkezett adomány. A legtöbben a BTK-ról jelentkeztek, azt szorosan követve a másik két nagy karról, a TTK-ról és az ÁJK-ról.

A résztvevők között ajándékcsomagokat is sorsoltunk.

Mátray Katalin (BTK), és Bod Márton (IK), valamint anonim alumnusunk, U.N.A. (TTK) a három szerencsés, ők a kitűzőjük mellett emblémás ajándéktárgyakat is találnak csomagjukban. Gratulálunk!

Akik esetleg lemaradtak volna a nyereményekről, ne csüggedjenek, hanem játsszanak instagram játékunkon, ahol egy szerencsés alumnus ajándék csomagot nyerhet!

Ezen kampány keretében 300.000 Ft adomány érkezett be az ELTE Alumni Alapítványhoz, melyből várhatóan  200.000 Ft-al az Alumni Ösztöndíj alapot növelhetjük.

A hallgatók nevében is köszönjük a közreműködést, támogatást!

Szakmai délután és alumni találkozó a Magyar mint Idegen Nyelv Tanszéken

Bölcsészettudományi Kar ELTE

Alumni találkozó és kötetlen networking a Fordító- és Tolmácsképző Tanszéken

Bölcsészettudományi Kar ELTE

Beszámolók

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány 2024 - Köszönjük!