Végzős ajándék szponzoráció 2021

2020.09.21

Ajándék az Eötvös Loránd Tudományegyetem frissdiplomásainak

Egyetemünkön a 2018/19-es tanévben sikerült bevezetni a Végzős ajándékot - egy képeslapra tűzött, aranyszínű, az Egyetem címerét ábrázoló kitűző formájában - az Egyetem, az ELTE Alumni Alapítvány, és egy szponzor közreműködésével

A végzős hallgatók számára búcsúajándékként, alumnusoknak köszöntőajándékként szolgál. A búcsúajándékok költségét szeretnénk mind inkább szponzori forrásokkal kiváltani. A Természettudományi Kar esetében ez elsőként valósult meg: dr. Béres József (TTK ’77) volt szíves több évre előre felvállalni.

Tekintse meg valamennyi szponzorunkat!

A többi kar számára is mecénást keresünk! A kitűzőt a fenti fotón látható képeslap hordozza, melynek hátoldalára méltó szponzori üzenet is elhelyezhető.

Érdekel

1 kedvel