Back to news
Next article
Previous article

Vegyen részt a Magyar Nemzeti Színház téli előadásain 40% Alumni Kártya kedvezménnyel!

01.21.2022

Sorry, this content is not available in English

Az ELTE Diplomások közösségének Alumni Kártyával rendelkező tagjai 40% kedvezménnyel vehetnek részt a Magyar Nemzeti Színház saját előadásain - nincs ez másképp idén sem. Tekintsék meg téli ajánlatainkat!

William Shakespeare: Rómeó és Júlia (január 30. 15:00, február 12. 18:00 és február 13. 15:00)

„Amíg Rómeó a csinos Rózába szerelmes, egy kicsit érzékeny, de pontosan úgy viselkedik és úgy beszél, mint a többi. Abban a percben, amikor Júliát megismeri, elkezd félrebeszélni. Szokatlan szavakat mond és azokat furcsa értelemben használja. Néha bizarr, többször groteszk, még többször teljesen értelmetlen. Minél bolondabbul szeret, annál bolondabbul viselkedik és beszél./…/ Úgy látszik, hogy Rómeó megőrült. Erről szó sincs. Az élet csak akkor kezdődik, ha az ember nem tudja, hogy mi lesz.” (Hamvas Béla)

Részletek és jegyfoglalás

Mihail Bulgakov: A Mester és Margarita (február 1. 19:00, február 2. 19:00)

"Ivan Nyikolajevics „Hontalant” alsóneműben és feszülettel a nyakában beviszik egy moszkvai elmegyógyintézetbe. Teljesen összezavarodva magyarázza az orvosának, hogy a Patriarsije Prudi mellett találkozott az ördöggel, akinek valamilyen köze volt barátja, az irodalmi folyóirat-szerkesztő és elkötelezett ateista Berlioz lefejezéséhez. De az orvosok és ápolónők közül senki sem hisz neki. Ivant, cellájában, titokban felkeresi a rejtélyes Mester, aki ugyancsak páciens, és aki megérti őt."

Részletek és jegyfoglalás

Csiky Gergely: Buborékok – Kaposvári Csiky Gergely Színház vendégjátéka (február 7. 19:00, február 8. 19:00)

"Adott egy földbirtokos, egy családfő, aki kénytelen kielégíteni felesége és öt gyermeke minden pénzzel kapcsolatos igényét – ruhák, ékszerek, estélyek, lóverseny, vesztegetés, becsületbeli ügyek… A családfő erélytelenül és hiába lázad a pazarló életmód ellen. A látszat nem is tartható fenn a végtelenségig, anyagi csőd fenyeget. Ám erről mintha senki sem akarna tudomást venni. Mindenki csak saját álmaival és önös érdekeivel van elfoglalva, s egyre inkább úgy tűnik, nincs kiút az urizáló család számára. Lassan minden kiderül, lelepleződik: a buborékok szétpattannak."

Részletek és jegyfoglalás

FRISS! Soron kívüli ajánlatok (2021.01.24-től) 500 forintos "last minute" jegyáron:

Szegen csengő - Berecz András önálló estje (január 28. 19:30)

Részletek és jegyfoglalás

Pustol a hó, avagy Könnyű neked Szarvasi Józsi... (január 29. 19:30)

Forrás: nemzetiszinhaz.hu

Felhasznált kép: szallas.hu

További kedvezményeink

567 Views Visits

comments0

To read and add comments please sign in!

Suggested Articles

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

profile photo of a member

May 13

Discounts

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

profile photo of a member

April 24