Túrázzon országszerte egész évben – Egyetemi Túrasorozat

2020.09.09

Jöjjön és túrázzon az ország különböző tájain családjával, barátaival! A Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség (MEFS) Egyetemi Túrasorozatot hirdet, melynek állomásai intézményi vagy intézményi sportegyesületi szervezésű események.

A túrasorozat célja, hogy az egyetemi polgárok körében minél jobban népszerűsíteni tudjuk ezt a szabadidősportos tevékenységet. A túrák a hallgatók mellett természetesen nyitottak az oktatók, kutatók, egyetemi dolgozók és az alumni tagok számára is!

Böngésszen a túrák között és járja végig a lehető legtöbbet barátaival: https://mozduljra.hu/cikk/egyetemi_turasorozat2/

Szeptemberi túrák:

2020. 09. 12. szombat: TF-től a csúcsra – gyalogos- vagy kerékpáros (Budapest)

2020. 09. 19.  szombat: Holdvilág Árok körtúra – gyalogos (Budapest)

2020. 09. 26. szombat: A pandúri tanösvény és Baja látnivalói – gyalogos (Baja)

Részletes információért (szervező egyetem, indulási időpont és helyszín, útvonal, túra részletes adatai) kattintson a túrák linkjére.

A túra alatt készítsen érdekes, szemet gyönyörködtető, vagy akár vicces fotókat, töltse fel az Instagram és Facebook profilja alá #egyetemitura megjelöléssel. A Túrasorozat állomásai alatt készült fotó legjobbjaiból a sajtónyilvános Év Egyetemi Sportolója Díjátadó Gálán fotókiállítást rendezünk, mellyel felidézzük a legjobb pillanatait a túrázásnak. A kiállításra kerülő képek készítőivel az UniSport Hírmagazinban exkluzív interjúkat is készítünk.

Források: karrierközpont és mozdulj rá

Tizenkét alkalmas kungfu tanfolyam indul - kedvező áron!

13 szeptember

Csatlakozzon a BEAC jóga téli szezonához!

13 január

Kungfu tanfolyam és előadás