Tizenkét alkalmas kungfu tanfolyam indul - kedvező áron!

2022.09.13

Az ELTE Konfuciusz Intézet 12 alkalmas kungfu tanfolyamot hirdet rendkívül kedvező áron, melyet az Intézet vezető harcművészeti oktatója, Kövér Kristóf tart.

A kungfu egy kínai kifejezés, ami kínai írással: 功夫, pinyin: gōngfu, "nehéz munkát" jelent. Ezt a kifejezést a kínai nyelv sok mindenre használja, nem kizárólag a kínai harcművészet kifejezésére, hanem az összes olyan dologra, ami hosszú kitartó munka eredménye, így akár egy festményre, vagy egy tökéletesen előadott tánc produkcióra.

Miért jó a kungfu?

• Egészségünk megőrzésére, a fizikai aktivitás növelésére kiválóan alkalmas.
  • Önvédelmi technikákat sajátíthatunk el.
  • Mentális képességünket növelheti, koncentráltabb figyelmet érhetünk el általa.
  • Közösségteremtő ereje van, és így növeli a csoportkohéziót.

Időpont: 2022. szept. 15., 22., okt. 6., 13., 20., nov. 3., 10., 17., 24., dec. 1., 8., és 15., csütörtök, 20:30-21:30

Helyszín: ELTE Mérnök utcai sporttelep, Budapest, Mérnök utca 35. 1119, parkettás sportterem

Oktató: Kövér Kristóf, wushu oktató

A tanfolyam díja: 19 000 Ft.

A tanfolyamra jelentkezni a kultura@konfuciusz.elte.hu e-mail címen lehet.

Szeretettel várnak minden érdeklődőt, aki szeretne megismerkedni a kungfu alapjaival, illetve a hagyományos kínai harcművészetek néhány egészségmegőrző gyakorlatával!

Csatlakozzon a BEAC jóga téli szezonához!

13 január

Kungfu tanfolyam és előadás