Téli kedvezmények az irodalom és zene kedvelőinek

2023.01.20

Új év, újabb Alumni Kártya kedvezmények! Látogasson el Sütő András előadására, hallgassa meg Kurt Weill Magyarországon mindeddig egyetlen alkalommal elhangzott versenyművét, vagy vegyen részt a BonBon Matiné Fehérlófia című előadásán kedvezményes áron.

2023.01.30. (hétfő) és 2023.02.09. (csütörtök) 19:00 | Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér

Szabad-ötletek jegyzéke - Egy intim vallomás és egy csodálatos utazás a lélek legbelseje felé, rengeteg verssel Sütő András előadásában

Jegyvásárlás 30% kedvezménnyel!

2023.01.30. (hétfő) 19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem

Korcsolán Orsolya hegedűművész és az UMZE kamraegyüttes - DLA doktori zárókoncert

Jegyvásárlás 1000 forintos áron!

2023.02.04. (szombat) 19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem

LFKZ60-bérlet/1 - Engesztelő ima

Jegyvásárlás  2000 forintos áron!

2023.02.11. (szombat) 11:00 | Karmelita Beethoven-terem

BonBon Matiné - Fehérlófia: az előadás egyik alkotója Tarr Ferenc (BTK '11) alumnusunk, az ELTE Sikerek Veled legutóbbi, "Gyerek–játék" című beszélgetésének egyik meghívott vendége.

Jegyvásárlás február 2-ig 30% kedvezménnyel!

Részletek és kuponkódok

(A felület bejelentkezést követően, a regisztrált felhasználók számára válik láthatóvá!)

A fenti programokra ONLINE kedvezmény érvényesíthető a jegy.hu, nmicmf.jegy.hu, lfkz.jegy.hu és a karmelitakoncertek.jegy.hu weboldalakon a kedvezményes kuponkód beírásával a készlet erejéig. A kedvezményes jegy felhasználásakor a helyszínen az arra való jogosultságot ellenőrizhetik, így kérjük vigye magával Alumni Kártyáját.

További Alumni Kártya kedvezmények

Felhasznált kép forrása: karmelitakoncertek.jegy.hujegy.hunmicmf.jegy.hulfkz.jegy.hu

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI