Back to news
Previous article

Téli diplomaosztó játék - eredményhirdetés

03.22.2021

Sorry, this content is not available in English

Annak ellenére, hogy a személyes diplomaosztók sajnos most is elmaradtak, megtartottuk szokásos instagram játékunkat. A játék három nyertese az ÁJK, a PPK és a GTI egykori hallgatói. Mindhárom nyertest megkértük, hogy mondjon egy szép emléket az egyetemi éveiből, ezek alább olvashatók.

A diplomaosztó játékunk első helyezettje közel 300 like-kal Shaltour Sára, vezetés és szervezés mesterszakos alumna lett.

„A 4 félévemből az utolsó kettő online zajlott, aminek következtében nehéz volt új élményekkel, programokkal gazdagodni, azonban a mesterképzés első felében szerencsére számos alkalom volt közösségi tevékenységre. A LEN napok, a Treffort kertben töltött jókedélyű beszélgetések az egyetemi barátokkal, és a kiscsoportos interaktív szemináriumok - különösen a meggyőzétechnika órák Zemplén tanár úrral - mind jó emlékkel töltenek el.”

Második helyezett, közel 150 like-kal Érdy Márta, a PPK sport- és rekreációszervezés alapszak korábbi hallgatója.

Rengeteg jó emlékem van, de az egyetemi táborok (túratábor, sítábor, vízitábor) voltak a legemlékezetesebbek!

A harmadik helyezett (107 like), Igneczi Viktória már az 2. diplomáját tudja magáénak, két különböző karról az ELTE-ről. A TáTK-s alapszak után az ÁJK kriminológia mesterszak diplomáját is megszerezte.

A közel 6 év alatt amit az ELTE-n töltöttem rengeteg emléket szereztem. A legjobb emlékeim az alapszakos gólyatáborokhoz és a csapatépítőkhöz kapcsolódnak."

A három győztest, 1-1 ELTE Alumni ajándékcsomaggal lepjük meg. Gratulálunk, és sok sikert a továbbiakhoz!

487 Views Visits

comments0

To read and add comments please sign in!

Suggested Articles

25 éves a közgazdászképzés Szombathelyen - jubileumi ünnepi konferencia