Karrier ELTE-seknek – minden szinten

2020.11.05

Tudta, hogy számos álláskeresési lehetőség van az ELTE falain belül? Egyetemünk Budapest legnagyobb felsőoktatási intézménye, képzési portfoliónk a mérnöki és orvosi területeket kivéve a munkaerőpiac szinte minden területét lefedi az informatikától az idegennyelveken és az oktatáson át a gazdaságtudományokig.

A legfiatalabbak - hallgatók és frissen végzettek - számára tökéletes lehetőség a közelgő - évente megrendezésre kerülő - ELTE Karriernap Online ahol volt hallgatóink - többek között Lackfi János (BTK, '96), Limpár Imre (PPK, '08 és '11), Molnár Imre (PPK) izgalmas előadásait is meghallgathatja*

Minden volt hallgató számára állandóan elérhető az alumni.elte.hu Karrier oldala, ahol nem csak munkát, de munkatársat is kereshet! Van ajánlata az ELTE Diplomások köre számára? Vagy élne a keresés lehetőségével? Az oldalra belépve ingyen töltheti fel hirdetését, vagy követheti a kiírt állásokat.

Egyetemünk valamennyi karrier támogató oldala:

ELTE Alumni Karrier, Karrier Központ állásbörze, ELTE-sektől ELTE-seknek, állások az ELTE-n

TREVOR NOAH'S COMEDIC RESISTANCE TO HATRED IN SOUTH AFRICA AND THE USA

AI

Alumni International

Hírek

HUNGARIAN UNIVERSITIES COULD BECOME IMPORTANT BUSINESS PLAYERS FOR THE SPACE INDUSTRY

AI

Alumni International