Join and become a member of a growing community!

2020.07.06

Sajnáljuk, ezek a tartalmak nem érhetők el Magyar alatt

Make sure to join the International Alumni Chapter, which you can do by clicking here and then clicking on the Join group button on the right or by placing your cursor over the Directory tab and then clicking on Groups. Here, you can either scroll down until you see the International Alumni Chapter and click join group, or you can type International Alumni Chapter in the Search a Group field on the left side and then click the join group button.

By joining the International Alumni Chapter, you will be part of a valuable international community. You will be able to connect with international students who graduated at ELTE, maintain your worldwide friendships and reach further learning opportunities. Join the International Alumni Chapter and reconnect with your alma mater!

If you have already joined the International Alumni Chapter, then become a member of Alumni Network Hungary as well!
To find out more information about the Alumni Network Hungary, please click the following link: http://studyinhungary.hu/blog/become-a-member-today-join-the-alumni-network-hungary?s=3

COVID-19 hírek az Egyetemről

23 november