Felhívás: Kari / szakági alumni rendezvények támogatása 2020/21-as tanévre

2020.09.08

Az ELTE Alumni Központ az Egyetemi alumni élet vitalizálásával párhuzamosan támogatja az Alumni Tagozatok törekvéseit is. A támogatás arra lett 2016 szeptemberben kitalálva, hogy "...a kari/szakági alumni rendezvények megvalósulását segítse, illetve, ha létezik már ilyen jellegű rendezvény, akkor annak színvonalát, vonzerejét, emlékezetességét javítsa..."

Az elnyerhető támogatás összege br. 200 000 Ft. Ideális esetben egy-egy rendezvény legalább 100-150 fő alumnus összejövetelét kell szolgálja az Egyetem területén. A rendezvények célja az adott karon/szakágon belüli olyan jellegű találkozó szervezése, mely segíti az adott kar illetve szakág alumnusainak találkozását az ELTE jelenlegi oktatóival, hallgatóival, illetve a közöttük létrejövő kapcsolatépítési, tudásmegosztási, igény esetén akár mentorálási kapcsolatok létrejöttét is. Vezérelvként a 2016. október 25-től hatályba lépő Alumni Koncepcióban foglaltak irányadók.

A rendelkezésre álló költségkeret kimerüléséig érvényes a pályázat. Egy pályázattal több kisebb rendezvény is tartható.

Az előzményekről az ELTE Alumni Tagozati Támogatásokról alatt olvashat.

Pályázati űrlap

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február