ELTE Alumni Alapítvány hallgatói mobilitás pályázat 2019/2020 II. félév

2019.09.25

Kipróbálnád milyen lehet más országban tanulni, de jól jönne egy kis támogatás? Az ELTE Alumni Alapítvány segít! Az alapítvány célja, hogy az ELTE Diplomások közreműködésével támogassa a jelen tehetséges, rászoruló hallgatóit külföldi tanulmányaikban.

Az ELTE Alumni Alapítvány a 2019/2020-as tanév II. félévére újabb pályázatot írt ki tehetséges, rászoruló hallgatók Erasmus ill. Campus Mundi ösztöndíjának kiegészítésére.

A támogatásra olyan hallgatók pályázhatnak, akik az egyetemen Ma/MSc-hallgatók - vagy amennyiben osztatlan képzésben vesznek részt, legalább negyedévesek - államilag támogatott képzésen jó vagy kiváló tanulmányi átlaggal rendelkeznek, mindemellett rendszeres szociális támogatásban részesülnek. A támogatást elnyert hallgatók vállalják, hogy részt vesznek a hallgatói mobilitási program (Erasmus+, Campus Mundi) és az ELTE Alumni Program népszerűsítésében is.

Határidő: 2019. november 15.

Palyazati Kiíras

Üzenet egy már támogatott tehetségtől

Összesítés az eleddig támogatott hallgatókról

Rajzpályázat - A jövő városa