/medias/image/9843165435b476316e6244.png

ELTE Alumni Alapítvány hallgatói mobilitás pályázat 2019/2020 II. félév

2019.09.25

Kipróbálnád milyen lehet más országban tanulni, de jól jönne egy kis támogatás? Az ELTE Alumni Alapítvány segít! Az alapítvány célja, hogy az ELTE Diplomások közreműködésével támogassa a jelen tehetséges, rászoruló hallgatóit külföldi tanulmányaikban.

Az ELTE Alumni Alapítvány a 2019/2020-as tanév II. félévére újabb pályázatot írt ki tehetséges, rászoruló hallgatók Erasmus ill. Campus Mundi ösztöndíjának kiegészítésére.

A támogatásra olyan hallgatók pályázhatnak, akik az egyetemen Ma/MSc-hallgatók - vagy amennyiben osztatlan képzésben vesznek részt, legalább negyedévesek - államilag támogatott képzésen jó vagy kiváló tanulmányi átlaggal rendelkeznek, mindemellett rendszeres szociális támogatásban részesülnek. A támogatást elnyert hallgatók vállalják, hogy részt vesznek a hallgatói mobilitási program (Erasmus+, Campus Mundi) és az ELTE Alumni Program népszerűsítésében is.

Határidő: 2019. november 15.

Palyazati Kiíras

Üzenet egy már támogatott tehetségtől

Összesítés az eleddig támogatott hallgatókról

967 megtekintés Iátogatók

Önkénteseket keresünk!

23 január

Téli diplomaosztó játék 2020.

17 január

Hallassa hangját! Üzenetek ELTE-diplomásoktól