Alumni Kártya Kedvezmény - Nemzeti Táncszínház november

2019.10.30

A Nemzeti Táncszínház szeretettel invitálja az ELTE Alumni tagokat és hozzátartozóit a megrendezésre kerülő táncelőadásokra.

2019. november programajánlat

Jegyek igényelhetők
a kiválasztott előadás napjának megjelölésével a jegy@tancszinhaz.hu e-mail címen. Megrendelését e-mailben véglegesítik.

Telefonos jegyrendelés:

Mobil: +36 30 815 3582

Fizetési lehetőségek: készpénz, bankkártya, Szép kártya (OTP, MKB, K&H), Kultúra Erzsébet-utalvány és Erzsébet-Plusz kártya (kultúra alszámla), Edenred Ajándékkártya és Edenred Kultúra és Sport kártya.

JEGYIRODÁK:

• Nemzeti Táncszínház Értékesítési Csoport

1122 Budapest Városmajor u.13. III. em.  (az iroda október 16-tól megszűnik!)

• ALLEE Bevásárlóközpont II. emelet Kultúra Szigete
  • Nemzeti Táncszínház (Millenáris Park)

Kiemelt ajánlatok

2019. 11.07. 19:00

Volt már veled olyan, hogy átvirrasztottál valakivel kettesben egy éjszakát, de nem történt „semmi” köztetek? És reggelre mégis megváltozott bennetek a világ?

A rajzoló lány és a fiú újrateremti ezt az egymást-bámulós, álomszerű fura micsodát.

Az előadást Weöres Sándor címadó verse inspirálta. A látomásvers világa szabad, csapongó, szabálytalan, és mint Weöres költészete nagyon gyakran – korhatár nélküli. Az előadás ezt a nyelvezetet teremti újra a színpadon Mezei Ildikó és Taskovics Éva képzőművészek festményeivel, grafikáival és animációival.

Extra kedvezmény: 1500 Ft/fő

2019. 11.24. 19:00

A Varidance előadását Georges Bizet halhatatlan operája ihlette. Műsorunk azonban nem Sevillában játszódik, a történelmi múltban, hanem Magyarországon a jelenben. Mondjuk egy vidéki kisközségben. Itt egy igazán zárt közösség szereplői népesítik be ezt a szenvedélyes, magával ragadó históriát, élükön Kármennel, a szemrevaló cigány lánnyal. Bizet fantasztikus zenéjét a Karaván Famíliafeldolgozásában hallhatjuk. A darabban magyar és cigány táncok keveredése látható, amelyek vérpezsdítő zenék és táncok együttállásával mutatkoznak meg a színpadon.

Árkategória: 2800-3200 Ft -20%

Eseti Alumni Kártya kedvezmények - 2024. április-június