Alumni instagram játék

2019.09.03

Az ELTE Alumni immár negyedik alkalommal hirdetett játékot hivatalos Instagram oldalán. Az ELTE Alumni Központ ezzel a kis játékkal szeretné felhívni az új ELTE Diplomások figyelmét az Alumni Központ Instagram oldalára valamint az új közösségi platformjára.

A játékra idén is sokan jelentkeztek, több tucat eltealumni hashtaggal jelölt kép érkezett a boldog friss diplomásoktól. Közülük a 3 legtöbb like-ot szerzőt díjaztuk. Egy különdíjat is kiosztottunk annak a játékosnak, aki a feltöltött képen viselte az ELTE Alumni Központ által ajándékozott alumni kitűzőt. Az idén 10. évfordulóját ünneplő Alumni Szervezet nevében egy képeslapra helyezett, ELTE Alumni feliratú, arany színű kitűzővel készült a mesterszakos és osztatlan képzéses frissen végzettek számára. Az ajándékok finanszírozását részben egyetemi és alapítványi pályázati forrásból, részben a most induló szponzori támogatásból sikerült megvalósítani az ELTE Alumni Alapítvány bevonásával.

Köszönjük a részvételt és gratulálunk a díjazottaknak!

1 kedvel

Online szakmai Alumni rendezvény a Bárczin

23 november

Beszámolók